Skelbimų archyvas


PADĖKIME RINKTI EKSPONATUS TRAKŲ AUOTOMOBILIŲ MUZIEJUI


2014.07.03 veteranų klubo ,,Automobilininkas“ taryba nutarė padėti įrengiant Trakų automobilių muziejaus ekspoziciją.


Gerb. klubo nariai,

Prieš keletą metų turėjome idėją steigti automobilių transporto muziejų, bet mūsų nepalaikė nei Susisiekimo ministerija nei radome galimų rėmėjų. Dėl to idėjos buvo atsisakyta. Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai su transportu susijusių ar mišrių muziejų. Aš, su klubo tarybos nariu M. Ivanausku, apsilankėme kuriamo Trakų automobilių  muziejaus dirbtuvėse. Nuvežėme klubo nario Jono Bakšio sukauptą knygų, apie sovietinių laikų automobilius, siuntą. Pamatę dirbtuves įsitikinom, kad būsimąjam muziejui per 17 metų jau sukaupta daug ypač retų automobilių, jie kokybiškai restauruoti. Turimi ir restauruojami eksponatai pranoksta kitur matytas panašias ekspozicijas. Trakuose muziejui skirtame plote jau  ruošiamos ir jo patalpos.

Š. m. liepos mėn. 3d. išplėstiniame veteranų klubo ,,Automobilininkas“ tarybos posėdyje svarstytėme apie galimą mūsų klubo indėlį įrengiant šio muziejaus ekspoziciją. Posėdžio dalyviai nusprendė padėti eksponatais būsimam Trakų automobilių muziejui. Planuojama, kad jis pradės veikti po 2 metų Trakuose, Karaimų g 60.

Kreipiuosi, į Jus  klubo nariai, kad savo informacija apie Jums žinomus, bei galimus muziejaus eksponatus prisidėtumėte pie muziejaus kūrimo ir eksponatų rinkimo. Eksponatais gali būti transporto priemonės, su jomis susiję techninio aptarnavimo įrengimai, prietaisai, knygos, nuotraukos ir visa kita kas susieta transportu.

Jums padedant mūsų Tėvynė praturtėtų. Ji būtų graži ne tik pilimis ir gražia gamta...

Apie galimus eksponatus maloniai prašau informuoti kuriamą Trakų automobilių muziejų:

tel. +370 699 36099,

el. paštas: alfredas.eitutis@gmail.com 

arba klubą: tel. 8686-75531, info@automobilininkai.lt

P.S. Muziejaus vadovas kviečia bendradarbiauti ir ateityje organizuoti bendras su klubu priemones.

Pagarbiai.


Donatas Lukošius

klubo prezidentasAtgal į sąrašą